| | |

“Sağlıklı Büyüyen Çocuk Kongresi” 13 Aralıkta “TRT İzmir Radyosu Çok Sesli Çocuk Korosu” konseri ile açılış yapıyor.

Sağlıklı Büyüyen Nesiller İçin Çocuk Sağlığı Gönüllüleri İzmir’de Toplanıyor: Çocuk Sağlığı konusunda Ege Bölgesinin en büyük ve en kapsamlı bilimsel etkinliklerinden biri olan “Sağlıklı Büyüyen Çocuk Kongresi” 13 Aralıkta “TRT İzmir Radyosu Çok Sesli Çocuk Korosu” konseri ile açılış yapıyor.

Büyüyen Çocuk Derneği’nin organize ettiği; İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve SBÜ Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kliniklerinin katkıları ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesinin Çiğli’deki konferans salonlarında gerçekleşecek ve 2 konferans, 9 panel ve 8 farklı kursun yer aldığı kongre ve kurslarda konusunda uzman 120’ye yakın konuşmacı çocuk sağlığının en önemli konularında son gelişmeleri ve tedavi yöntemlerini dinleyicilere aktaracak.

Kongrede ayrıca çok sayıda sözel ve poster bilimsel bildiri de sunulacak. “Sağlık ekibi gözüyle çocuk hastalıklarına yaklaşım” teması ile gerçekleşecek “Sağlıklı Büyüyen Çocuk Kongresi ve Eğitim kurslarında” tıp, hemşirelik, beslenme ve diyetetik ve fizyoterapi alanlarında çok sayıda akademisyen aynı oturumlarda buluşacak.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir